Pay Per Click Management

Google Adwords

Ülkemizde internet kullananların 98% i arama motoru olarak Google'ı tercih etmektedir. Bu oran ile Türkiye, Google'ın en büyük pazar payına sahip olduğu ülkedir.

Arama motoru reklamcılığı, ürün veya hizmet arayan internet kullanıcısına ulaşmak için en etkili reklam yöntemlerinden biridir.
Google her zaman aranan kelime ile reklamların ve web sitesinin doğru bir ilişki içerisinde olmasını bekler. Örneğin tatil planı yapan ve bu konuda Google araması yapan bir internet kullanıcısının ekranında tur operatörlerinin, havayolu şirketlerinin ve tatil köylerinin reklamlarının olması hem kullanıcının ihtiyacını karşılayacak hem de bu alanda hizmet veren firmalar için potansiyel müşterilere erişim imkanı sağlayacaktır.

Google Adwords reklamları ile, kurumunuzun tanıtımını istediğiniz bütçe ile, en etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Markethink, bu alandaki tecrübesi ile Google Adwords kampanyalarınızı sizin adınıza planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar.

Ücretli Arama Reklamları

Günümüzde en çok rağbet gören internet pazarlama stratejisi sponsorlu arama olarakta bilinen ücretli aramadır. İsminden de anlaşılacağı üzere, ücretli aramalar sponsorun arama motoru sonuç sayfasında en üst sıradaki veya genelde organik arama sonuçlarının yanındaki reklamlarını koyabileceği alanlar için ödeme yapması anlamına gelir.

Google Analytics Raporlama

Google Analytics web sitelerinin tüm performans bilgilerini sunan güçlü bir rapor aracıdır.
Ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, nereden geldikleri, nasıl geldikleri, ziyaret sıklıkları, ziyaret saatlerini öğrenmenizi sağlar.

 

Sosyal Medya Reklamı

internette bulunan sosyal paylaşım siteleri üzerinden veya sosyal ağlar üzerinden yapılan her türlü reklam ve tanıtım işlelerinizi yapabiliriz.

Arama Ağı

GDN dünyadaki en büyük internet reklam ağıdır. 100 ün üzerindeki ülkede web sitelerinin yaklaşık 80% inde resim (banner), video ve text reklamlarınız bu ağ üzerinden hedef kitlelere ulaşabilir.

Video Reklamı

Biz online reklamcılık uzmanıyız. Ekibimiz markanızın varlığını artıracak Video reklamları oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords , Bing , Facebook, LinkedIn , Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyimimiz var.

Aklınızdaki Projenizi Bizimle Paylaşın

Hemen uzmanlarımızla iletişime geç heyecanlı ve sabırsızlıkla seni ve projeni bekliyoruz.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).