Digital Consultancy Services

Grafik Tasarım

SEOKON uzmanlış ekibi ile profosyonel grafik tasarım çözümleri sunar sizde SEOKON Konya Grafik Tasarım çözümlerine güvenin.

Grafik tasarım hizmetlerimiz ile işletmenizin tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Biz dilerseniz tüm tasarım işlerinizi baskıya ve uygulamaya hazır hale getirir, ürün tedarikçinize göndeririz. Dilerseniz daha fazlasını yaparız. Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız.

SEOKON ekibi kurumsal kimlik çalışmalarınızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faaliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesi için seferber olur.

SEOKON Konya Grafik Tasarım Çözümleri Şunlardır: Kartvizit ,Magnet ,Sticker ,Antetli Kağıt ,Cepli Dosya ,Afiş ,Zarf ,İnsert ,Kitap Ayıracı ,Unutmayınız Kartı ,Amerikan Servis ,Oto Paspası ,Karton Çanta ,Küp Bloknot ,Ajanda ,Sertifika ,Bloknot ,Davetiye ,İmsakiye ,Broşür ,El İlanı ,Katalog ,Dergi

 
 
Effective Digital Consultancy Strategy

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde logo dan ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına,ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.

Bizim görevimiz, sizin kurumsal kimliğinizi oluşturan öğelerin grafik tasarımını yapmak. Yani kurmunuz için afiş tasarımı, ilan tasarımı, katalog tasarımı, broşür ve kartvizit tasarımı yapmak. Ekibimiz kurumsal kimlik tasarımlarında büyük bir itinayla çalışan -çünkü bunun sizin için önemini bilen- uzman kişilerden oluşmaktadır. Her biri kendi alanında kendini geliştirmiş, dinamik ve girişimci ruha sahip kişilerdir. Bilgisayar mühendisimiz ile her türlü yazılım ihtiyacınızı karşılayıp, sosyal medya uzmanımız sayesinde daha modern ve çağdaş bir bakış açısıyla, uzman grafik tasarımcılarımız tarafından kurumunuz için uygun tasarımları sunmaktayız.SEOKON ekibi olarak tek amacımız, markalaşma yolunda sizin yanınızda olmak ve en iyi şekilde eşlik etmektir. Bunun için elimizden gelenden fazlasını yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Effective Digital Consultancy Strategy

SEOKON UZMAN EKİBİNE GÜVENİN

Biz sizinle aynı dili konuşuruz. Hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir.

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz Konya grafik tasarımı çözümleri bulmaya hazırız.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).