Konya Web Tasarım Ajansı

Konya web tasarım ajansı mı arıyorsunuz? Güzel bir haberimiz var, çalışabileceğiniz en mantıklı Konya web tasarım firmasını buldunuz. Güzel bir haber diyoruz çünkü nasıl ki bizi kendi hizmet alanımızda arama yaparken buldunuz, sizin için yaptığımız web sitesini de, sizin anahtar kelimelerinizde potansiyel müşterileriniz sizi bulacak.

Konya Seo Uzmanı

Konya seo ve web tasarım uzmanı Firma yöneticimiz Konya da Seo Uzmanı olarak hizmet hayatına başlamıştır. Yani herhangi bir web sitesinin, müşterinin hizmet verdiği alanla ilgili anahtar kelimelerde Google arama sorgularında en üst sıralara taşımak konusunda uzmanız. Bir web sitesinde olması ve olmaması gereken bütün konulara en ince detayına kadar hakimiz ve Google tarafından yayına alınan her türlü algoritma (matematiksek sıralama faktörleri hesaplaması) güncellemelerini takip ediyor ve her yeniliği müşterilerimizin sitelerine uyguluyoruz.

Web Sitesinde Olması Gereken Bazı Özellikler

Günümüzde her web sitesinde olması gereken birtakım özellikler vardır. Bu özelliklere dikkat edilmezse web sitesi yaptırabilirsiniz fakat, insanlar web sitenizi aramalarda göremez veya bazı özellikler eksik olursa müşteri web sitenize gelse bile ikna olmaz, iletişim kanalları aracılığıyla ulaşamaz, bunun neticesinde de dönüşüm yakalama şansınız olmaz.

Olması Gereken Özelliklerin Bazıları Şunlardır

  1. Temiz bir kod yapısı olmalı
  2. Hızlı açılan bir site olmalı
  3. Mobil uyumlu olmalı
  4. Kullanıcı için yapılmalı ama arama motorları için de optimize edilmeli
  5. Zengin içeriğe sahip olmalı ve anlaşılabilir olmalı
  6. Anahtar kelime yerleşimleri iyi olmalı ve gizli anlamsal indexlemeye uygun bir yerleşim yapılmalı
  7. İletişim kanalları belirgin olmalı ve mobile özel Şimdi Ara – Whatsapp gibi butonlar eklenmeli
  8. Kullanıcıların site üzerinden ulaşabileceği “İletişim Formu” olmalı
  9. Sosyal medya hesapları aktif edilmeli ve sitede adreslerine yer verilmeli
  10. Her konu, ürün ve özellik için farklı sayfalar oluşturulmalı ve kullanıcıya istediği verilmeli

Yukarıda bahsettiklerimiz kurumsal ve ek özelliklere ihtiyaç duyulmayan her site için olmazsa olmaz özelliklerdir. Bunun yanısıra e-ticaret sitelerinde, kendisine özgü dikkat edilmesi gerekenler vardır. Mobil uygulama yazdırmanız durumunda yine farklı kriterleri göz önüne alacak inovatif bir firmayla çalışmanız size hem zaman hemde para kazandıracaktır.